عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایش آثار هانیبال الخاص

نمایش آثار هانیبال الخاص

۱۵

مهر

۹۳

نمایش آثار هانیبال الخاص

بزرگداشت و نمایشگاه آثار هانیبال الخاص(هنرمند کرمانشاهی) از روز جمعه ۱۸ مهر ماه در در باغ انجمن خوشنویسان ایران آرت سنتر دزاشیب برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه ۶۰ اثر از کارهای هنری هانیبال الخاص به نمایش در خواهد آمد.

الخاص یکی از مهم‌ترین ارکان آموزش هنر در ایران است و بسیاری از استادان هنر و نقاشان شاگرد او بوده‌اند. این هنرمند با ادبیات بومی و فرهنگ ایرانی آشنا و آثارش مملو از بهره‌های ادبی ایران بود و همگامی هنر و ادبیات و شعر در بسیاری از آثارش مشهود است.

نمایشگاه اثار هانیبال الخاص

هانیبال الخاص بیش از ۱۰۰ نمایشگاه انفرادی و بیش از ۲۰۰ نمایشگاه گروهی در ایران، اروپا، کانادا، آمریکا و استرالیا برگزار کرد. الخاص مدرس دانشکده‌ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران، دانشگاه مانتیلسو آمریکا و دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر گالری «گیل گمش» بود. تألیف چند کتاب آموزشی هنر و طراحی جلد ده‌ها کتاب نیز از جمله آثار الخاص است.

نمایشگاه آثار هانیبال الخاص تا ۲۷ مهر ماه دایر است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه به نشانی تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، مراجعه نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − شش =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>