عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » همایش هنری فرش “بهشت ایرانی بر صحنه تار و پود”

همایش هنری فرش “بهشت ایرانی بر صحنه تار و پود”

۱

شهریور

۹۳

همایش هنری فرش “بهشت ایرانی بر صحنه تار و پود”

همایش هنری فرش با عنوان «بهشت ایرانی بر صحنه تار و پود» از روز سوم تا هشتم شهریور ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

همایش هنری فرش

این همایش با تلاش “رضی میری”(طراح صاحب نام حوزه فرش دستبافت ایران) برگزار می‌شود؛ همچنین در این نشست جنبه هنری فرش دستبافت ایرانی و بازخوانی نقش فرش در هنر ایران از سوی اساتید و پژوهشگران ایرانی و خارجی، مورد توجه قرار می‌گیرد.

همایش هنری فرش

برپایی چندین برنامه سخنرانی، نمایشگاه عکس و نقاشی با موضوع فرش چندین فیلم مستند ایرانی و خارجی با موضوع فرش در تالارهای مختلف خانه هنرمندان ایران به نمایش گذاشته می‌شود.

توجه مردم دنیا به فرش ایرانی به عنوان یکی از گسترده‌ترین شاخه از هنرهای اصیل ایرانی، کمبود نگاه کارشناسی در ابعاد هنری طراحی و تولید فرش ایرانی، بررسی رابطه میان فرش ایرانی با دیدگاه هنری و جهان بینی ایرانی و طرح دیدگاه و ایده‌های نوین هنری از جمله مباحثی است که در همایش «بهشت ایرانی بر صحنه تار و پود» مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>