عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت همایون شجریان

کنسرت همایون شجریان

۷

مهر

۹۳

کنسرت همایون شجریان

کنسرت چرا رفتى به خوانندگى همایون شجریان و آهنگسازى تهمورس پورناظرى بار دیگر در تهران اجرا خواهد شد.

کنسرت «چرا رفتى» بعد از ١٢ اجرا و فروش بیش از ٣٨ هزار بلیت و با توجه به استقبال بى نظیر هنردوستان در روزهاى ٢٩ و ٣٠ مهر در تهران و در تالار وزارت کشور روى صحنه خواهد رفت.

کنسرت همایون شجریان

تور این کنسرت در شهرستان‌ها در حال اجراست و پس از اجرا در شیراز ، رشت و اراک، ۶ و ٧ و ٨ مهرماه در ارومیه و ١٣ و ١۴ و ١۵ مهرماه در کرمانشاه میزبان علاقه مندان موسیقی خواهد بود.

این کنسرت شامل تمامی قطعات آلبوم نه فرشته‌ام نه شیطان  و دو قطعه، خارج از آلبوم است که سهراب پورناظری نیز  به عنوان تکنواز کمانچه گروه را همراهی می‌کند.

حسین رضایی نیا نوازنده سازهای کوبه ای، آیین مشکاتیان نوازنده سازهای کوبه ای، مهیار طریحی نوازنده سنتور، تینا جامه گرمی نوازنده ویلن، علی جعفری پویان نوازنده ویلن،سهراب برهمندی نوازنده ویولا، آتنا اشتیاقی نوازنده ویولنسل، سپند دادبه نوازنده عود، خورشید دادبه نوازنده تار و آرین کشیشی نوازنده گیتار باس در این کنسرت هنرنمایی خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>