عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایش “همه چیز درباره آقای ف”

نمایش “همه چیز درباره آقای ف”

۵

مرداد

۹۳

نمایش “همه چیز درباره آقای ف”

اجرای نمایش” همه چیز درباره آقای ف“، نوشته آرش عباسی و به کارگردانی هادی عزیزی از روز یک شنبه(۱۲ مرداد ماه) ساعت ۲۱، در خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، آغاز می‌شود.

” همه چیز درباره آقای ف”

بازیگر

بهنام شرفی

«همه چیز درباره آقای ف» ‌نمایشی تک نفره  است و روایتگر داستان مردی آوازخوان که در مجالس عروسی می‌خواند و با درآمدی ناچیز زندگی‌می گذراند؛ اما به دلیل سرفه‌ها و خش دار شدن صدایش دیگر توانایی خواندن ندارد …

نمایش همه-چیز-درباره-آقای-ف

هادی عزیزی درباره شیوه اجرایی نمایش گفته:

 نمایشنامه به شیوه‌ای کاملا رئالیستی نوشته شده است که البته من ابتدا تصمیم داشتم متن را جدا از ویژگی‌های صرفا رئالیستی آن به صحنه ببرم اما هرچه جلوتر رفتم دیدم این امکان وجود ندارد و کلا نمایشنامه بر اساس همین ویژگی‌های واقع گرایانه نوشته شده است. به عنوان نمونه شخصیت داستان یعنی آقای ف بر اساس تلفن‌هایی که در طول نمایش به او می‌شود، هویت و موجودیت می‌یابد بنابراین امکان حذف این عناصر وجود نداشت.

نمایش برگزیده، رتبه اول کارگردانی و رتبه اول بازیگری و تقدیر نمایشنامه‌نویسی در سومین جشنواره سراسری تئاتر تک نفره از جمله افتخارات به دست آمده نمایش ” همه چیز درباره آقای ف” است.

عوامل تهیه

صداپیشگان: سودابه گودرزی، رضا جهانی، هادی عزیزی

مدیر تولید: شقایق فرشته

طراح پوستر و بروشور: ‌مهدی آشنا

عکاس: مهدی آشنا

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − = سه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>