عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » اجرای دوباره نمایش”هم هوایی”

اجرای دوباره نمایش”هم هوایی”

۲۴

تیر

۹۳

اجرای دوباره نمایش”هم هوایی”

نمایش”هم هوایی” نوشته مهین صدری و به کارگردانی افسانه ماهیان از هفتم مرداد ماه پس از اجرایی موفق در سالن حافظ (فروردین و اردیبهشت ۹۳)،در تالار شمس به روی صحنه نمایش می‌رود.

نمایش”هم هوایی”

بازیگران

ستاره اسکندری، الهام کردا و سارا بهرامی

هم هوایی، نمایشی است مستند دارای سه اپیزود که داستان زندگی سه زن از جمله:”شهلا جاهد”( همسر غیررسمی ناصر محمدخانی) با بازی ستاره اسکندری، همسر خلبان شهید عباس دوران با بازی الهام کردا و” لیلا اسفندیاری”(کوهنورد ایرانی)با بازی سارا بهرامی را روایت می‌کند.

نمایش هم-هوایی

درباره نمایش هم هوایی گفته شده:

تیمی زنانه، متشکل از نویسنده، کارگردان و بازیگران به سراغ سه شخصیت رفته‌اند که بخش‌هایی از زندگی شخصی و اجتماعی شان را برایمان مرور می‌کنند. در قالب مونولوگ از عشق، خوشی، ترس، یاس و مرگ سخن می‌گویند و در سفری دور و دراز اما سریع و پرهیجان شریکمان می‌کنند. سفری از دل زندگی زنانی که در نگاه نخست وجه اشتراکی ندارند، اما سرنوشت تراژیکشان آنان را بهم پیوند می‌زند.

نمایش هم-هوایی

جهانی که «هم هوایی» خلق می‌کند، لبریز از خاطره‌ها و نام‌ها است، امیدهایی که بر باد می‌روند و عشق‌هایی که همچنان زنده می‌مانند و هر سال نو می‌شوند.عشق‌هایی که گاه فراتر از یک یادگار مشترک به خاطره جمعی یک ملت بدل می‌شوند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 × دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>