عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایشنامه خوانی” پا برهنه در پارک”

نمایشنامه خوانی” پا برهنه در پارک”

۱۶

اردیبهشت

۹۳

نمایشنامه خوانی” پا برهنه در پارک”

نمایشنامه خوانی “پا برهنه در پارک” نوشته نیل سایمون و به کارگردانی فقیهه سلطانی از چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه تا روز جمعه (۱۹ اردیبهشت ماه )، ساعت ۲۰، در مرکز همایش‌های برج میلاد اجرا می‌شود.

نمایش نمایشنامه خوانی” پا برهنه در پارک”

بازیگران

رابعه اسکویی، حمید کاشانی، امیرحسین صدیق و مهسا مهجور

پا برهنه در پارک یکی از محبوبترین کمدی رمانتیک‌های سایمون در دههی ۱۹۶۰،حاصل نگاه طنزآمیز و نقادانه اوست به زندگی یک زوج نمونه و البته به نوعی بازآفرینی روزهای آغازین زندگی خود و همسرش، جوآن بیم. داستان برهه‌ای از زندگی زوج جوانی بنام کوری و پل براتر را تعریف می‌کند که بعد از گذراندن شش روز و شب رویایی در هتل پلازا، حالا عازم منزل جدیدشان در نیویورک می‌شوند تا زندگی تازه‌ای آغاز کنند. آپارتمانی که نه به انتخاب پل براتر وکیل منطقی و آرام و سربه زیر که با سلیقه‌ی کوری براتر رویاپرداز، جنجالی و عاشق پیشه برگزیده شده. لانه موشی در طبقه‌ی آخر ساختمان طویلی که تمام همسایه‌هایش مشکوک اند! و هر کس برای نخستین بار از پله‌های نفسگیر آن به سلامت عبور کند دیگر هرگز پا به این خانه نمی‌گذارد. این خانه با پله‌های غیر قابل شمارش، معماری عجیب غریب و چیدمان منحصربه فردش بارها و بارها دستمایه‌ای می‌شود برای خلق موقعیت‌ها و دیالوگ‌های روده برکننده. ..

نمایشنامه خوانی پا-برهنه-در-پارک

عوامل تهیه

دستیارکارگردان: حسین مهرعلی

طراح گریم: ایرج نسیمی

موسیقی: بهنام رحیمی

عکاس: مریم خدادادی

مدیرتولید: مجید معلمی

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>