عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایش “پرده برداری”

نمایش “پرده برداری”

۴

تیر

۹۳

نمایش “پرده برداری”

اجرای نمایش “پرده برداری” کاری از گروه نمایش پاپیون، به نویسندگی روسودی سان سکندو و کارگردانی حسین رحیمی از روز یک شنبه (اول تیر ماه) در اداره تئاتر – خانه نمایش، آغاز شده است.

 نمایش”پرده برداری”

بازیگران

شنو قادری، مهران قندهاری، هنرمندان کم توان ذهنی

این نمایش با هدف تبدیل جامعه معلولان به جامعه‌ای نقش پذیر، به اجرا در آمده است و از این جهت که متن این نمایشنامه می‌تواند به خوبی توانایی‌های یک فرد معلول را از نظر جسمی و ذهنی نشان دهد، توسط کارگردان انتخاب شده است.

نمایش پرده-برداری

نمایش پرده-برداری

رحیمی درباره نمایش پرده برداری گفته است:

«ما در واقع نشان می‌دهیم یک فرد معلول می‌تواند در ۴۵ دقیقه یک زندگی جدید را روی صحنه مدیریت کند و به همین میزان در تماشاگر این باور پیش می‌آید که این افراد با تمرین و ممارست می‌توانند به زندگی اجتماعی باز گردند و زندگی خودشات را مدیریت کنند.»

عوامل تهیه

دستیار کارگردان: نسیم رحیم پور

مدیر صحنه: مرتضی حسینی نژاد

گریم: امیر خیابانی

عکاس: فهیمه حکمت اندیش

نمایش پرده-برداری

نمایش پرده-برداری

این نمایش کاری از گروه پاپیون است و پیش از این در جشنواره هایفست ارمنستان به روی صحنه رفته جز آثار برگزیده جشنواره بوده است ،بازیگران این نمایش از هنرمندان کم توان ذهنی هستند ،این نمایش از روز یکشنبه یکم تیر ماه ۹۳ در خانه نمایش به روی صحنه می‌رود. شایان ذکر است این نمایش در اولین روز اجرای و میهمان تعدادی از هنرمندان صاحب نام کشور می‌شود

عکس: ایران تئاتر

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × = چهل هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>