عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » گزارش تصویری: نمایش پوزه چرمی

گزارش تصویری: نمایش پوزه چرمی

۲۲

تیر

۹۳

گزارش تصویری: نمایش پوزه چرمی

نمایش پوزه چرمی به نویسندگی هلموت کراوزر، کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و تهیه کنندگی اشکان خطیبی و بازی: محمد ولی زادگان، بهار کاتوزی، از ۱۹ تیر ماه در  تئاترشهر – سالن سایه، به روی صحنه نمایش رفته است و اجرای آن تا ۲۰ مرداد ماه در این مکان، ادامه خواهد داشت.

پوژه چرمی نمایشی است سیاه و مدرن که در آن درد و رنج جامعه و تنهایی انسان و روابط گاه بیمارگونه او به تصویر کشیده شده است.

 کوشک جلالی درباره نمایش پوزه چرمی گفته است:

زبان نمایشنامه بسیار تلخ و پرتنش است که گاه انسان را به اشتباه می‌اندازد. نمایش بین دنیای واقعی و دنیای دروغین عشق و خشونت، غریزه، دروغ و واقعیت‌های تلخ بدون آرایش سیر می‌کند. این نمایش یک دیوانگی کاملا روزمره که پشت ماسک پنهان شده است را به تصویر می‌کشد و ما می‌بینیم دو جوان تنها ناراضی و نا امید که بیگانه با نظم موجود هستند با وجود ناملایمات نمی‌خواهند لذت بردن از زندگی را فراموش کنند. انها در دالان پیچ در پیچ و بی و سرو ته مانند شیطان به دور خود می‌چرخند.

و در ادامه افزود:

جستجو برای یافتن خویش، برای یافتن دوستی و مطرح بودن در جامعه‌ای خشن و پر از جنگ و خون ریزی به شکلی گروتسک وار از جنبه‌های دراماتیک این نمایشنامه است که من تلاش کردم در عرصه کارگردانی آن را با تماشاگر ایرانی نیز تجربه کنم . تجربه‌ای که به گمان من فضایی متفاوت را برای او ترسیم خواهد کرد.

تصاویر نمایش پوزه چرمی

تصاویر نمایش پوزه-چرمی

تصاویر نمایش پوزه-چرمی

تصاویر نمایش پوزه-چرمی

تصاویر نمایش پوزه-چرمی

تصاویر نمایش پوزه-چرمی

 عکس: ایران تئاتر

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>