عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » “پوزه چرمی”در تئاتر شهر

“پوزه چرمی”در تئاتر شهر

۱۵

تیر

۹۳

“پوزه چرمی”در تئاتر شهر

اجرای نمایش”پوزه چرمی” به نویسندگی هلموت کراوزر،کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و تهیه کنندگی اشکان خطیبی، از روز پنج شنبه(۱۹ تیر ماه) ساعت ۱۹، در تئاتر شهر- تالار سایه، آغاز می‌شود.

“پوزه چرمی”

بازیگران

بهار کاتوزی و محمد ولی زادگان

از جمله جنبه‌های دراماتیک”پوزه چرمی” می‌توان به مواردی چون: جستجو برای یافتن خویش، برای یافتن دوستی و مطرح بودن در جامعه‌ای خشن و پر از جنگ و خون ریزی به شکلی گروتسک وار، اشاره داشت.

کوشک جلالی در توضیحی برای نمایش”پوزه چرمی” گفته:

همه ما می‌دانیم که تنهایی انسان‌ها و روابط سرد و تلخ در دنیای کنونی یکی از سرچشمه‌های قوی در به وجود آمدن تمام خشونت‌ها است . آزمایش و جستجو برای رسیدن به دنیایی غیر از دنیای موجود از طریق راههای پر از خشونت که از همان ابتدا محکوم به شکست است و این یکی نکاتی است که نویسنده در این نمایش به زیباترین شکل ممکن به آن پرداخته است.

نمایش پوزه-چرمیاو در ادامه افزود:

زبان نمایشنامه بسیار تلخ و پرتنش است که گاه انسان را به اشتباه می‌اندازد. نمایش بین دنیای واقعی و دنیای دروغین عشق و خشونت، غریزه، دروغ و واقعیت‌های تلخ بدون آرایش سیر می‌کند. این نمایش یک دیوانگی کاملا روزمره که پشت ماسک پنهان شده است را به تصویر می‌کشد و ما می‌بینیم دو جوان تنها ناراضی و نا امید که بیگانه با نظم موجود هستند با وجود ناملایمات نمی‌خواهند لذت بردن از زندگی را فراموش کنند. انها در دالان پیچ در پیچ و بی و سرو ته مانند شیطان به دور خود می‌چرخند.

عوامل تهیه

مدیر تولید: حسن جودکی

دستیار کارگردان و برنامه ریز: ایمان یزدی

دستیار دوم کارگردان: عامر عظیمی

مدیر صحنه: آرش کاظم زاده

منشی صحنه: معصومه حبابی

طراح صحنه: امیرحسین دوانی

طراح لباس: الهام معین

طراح نور: بابک شاه علیزادگان

طراح چهره پردازی: بهمن صنیعی

موسیقی و طراحی صدا: ارشام مؤدبیان

طراح پوستر و بروشور: کارگاه سایه

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>