عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه چوب ها شاعرند

نمایشگاه چوب ها شاعرند

۱۴

آبان

۹۳

نمایشگاه چوب ها شاعرند

نمایشگاه چوب‌ها شاعرند از روز شنبه(۱۷ آبان ماه) در نگارخانه فرهنگسرای آفتاب بازگشایی می‌شود.

این نمایشگا در بر گیرنده مجموعه آثار حجمی احمد مشکور است و ۴۵ اثر هنری، برگرفته از فرم و فیگورهای طبیعی تنه و اجزای درختان، در آن به نمایش در می‌آید.

مجموعه آثار چوبی به نمایش در آمده در نمایشگاه چوب‌ها شاعرند ،را می‌توان از جمله آثار مفهومی و هنر یافته‌ها به حساب آورد.

نمایشگاه چوب‌ها شاعرند

احمد مشکور در توضیح آثار خود گفته:

درختان در گذر زمان نسبت به رفتارهای اجتماعی انسان‌ها از خود واکنش متقابل نشان داده و بر اساس نحوه برخورد و شکل زندگی محیط پیرامون شان، فرم‌های رشدی متفاوتی پیدا می‌کنند.

در واقع با تغییر شکل زندگی اجتماعی انسان‌ها و ماشینی شدن فعالیت‌ها در طی سال‌های اخیر، درختان امروزی نیز رشد جسورانه پیشین خود را مهار کرده، به طوری که تنها در مناطق بکر و خارج از تصرف زندگی صنعتی می‌توان شاهد هنرنمایی اجزای درختان بود.

نمایشگاه چوب‌ها شاعرند تا ۲۲ آبان ماه دایر خواهد بود و علاقه مندان می‌تواننددر  شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۹ و پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ به نشانی تهران، خیابان دکتر شریعتی، روبه روی خیابان دولت، خیابان امام زاده مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو × = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>