عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » آلبوم کجاست خانه باد

آلبوم کجاست خانه باد

۴

آبان

۹۳

آلبوم کجاست خانه باد

آلبوم کجاست خانه باد به آهنگسازی پیمان خازنی و شعر خوانی الهام پاوه نژاد از سوی انتشارات آوای باربد، رونمایی و منتشر شد.

 تولید آلبوم کجاست خانه باد، حدود ۴ سال طول کشیده و خازنی با توجه به ژانرهای گوناگون موسیقی و نوع خوانش پاوه نژاد از شعرهای فروغ فرخزاد، اثری متفاوت را ارائه داده است.

 آلبوم کجاست خانه باد

خازنی درباره آلبوم گفته:

در ارائه این اثر سعی کردیم کار را متفاوت با سایر آثاری که بر روی اشعار فروغ شکل گرفته بود پیش ببریم. هدف ما این بود که موسیقی را برای شعری بسازیم که متعلق به امروز و فردای ماست.

در تهیه آلبوم کجاست خانه باد از سازهایی چون:پیانو، کلارینت ، فلوت، چنگ ، ویلنسل ،کالیمبا ،دسته‌ی سازهای کوبه‌ای و نیز از آوا خوانی، استفاده شده است و میکس و مسترینگ آلبوم را پیام سوری عهده دار بوده است.

تولدی دیگر، وصل، فتح باغ، هدیه، ایمان بیاوریم به آغاز فصل سرد،دیدار در شب، در غروبی ابدی، باد مارا خواهد برد، پرنده مردنیست در این آلبوم توسط الهام پاوه نژاد روایت شده است.

الهام پاوه نژاد در جلسه رونمایی آلبوم و در پایان سخنانش گفت:

پاوه‌نژاد سپس با این جمله آلبومش را تقدیم کرد:

این اثر با تمام اشتیاق و رنجی که در آن نهفته است، تقدیم می‌شود به زنان دیروز و امروز و فردا. مادران و خواهران و دخترانم!

آلبوم کجاست خانه باد

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ هفت = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>