عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت گروه کر”آوای ماهان”

کنسرت گروه کر”آوای ماهان”

۳

تیر

۹۳

کنسرت گروه کر”آوای ماهان”

گروه کر آوای ماهان به سرپرستی نیما فاتحی در روزهای پنج شنبه و جمعه، ۵ و ۶ تیرماه، در سالن رودکی تهران به روی صحنه اجرا خواهد رفت.

کنسرت گروه کر آوامی ماهان

گروه کر آوای-ماهان

در این کنسرت گروه آوای ماهان، قطعاتی از آهنگسازان دوره رمانتیک به اجرا در می‌آید و خصایص موسیقی دوره رمانتیک را(تنوع در رنگ بندی آکورد‌ها و استفاده از تضاد نوانس‌ها در نشان دادن هیجانات احساسی آهنگساز) در این اجرا شاهد خواهیم بود.

گروه کر آوای-ماهان

 قطعاتی از  از آهنگسازان به نام همچون: الگار، مندلسون، بروکنر، راینبرگر و چایکفسکی،برامس، شومان، وردی و گونو به صورت دوئت (اجرای دونفره) و سولو (تک خوانی)، در این کنسرت توسط گروه آوای ماهان، به اجرا در می‌آید.

 گفتنی است گروه کُر آوای ماهان به سرپرستی نیما فاتحی در جشنواره موسیقی فجر سال ۱۳۹۰ رتبه دوم و در جشنواره شمسه همان سال رتبه اول را در بخش آواز گروهی کسب کرده و در پاییز ۹۲ در تئاتر موزیکال اشکها و لبخندها حضور داشته است. این گروه در شهریورماه سال ۹۳ برای شرکت در فستیوال بین المللی گروههای کر استانبول (Korofest 2014) بعنوان تنها تیم ایرانی حضور خواهد یافت.

* گروه کر آوای ماهان روز پنج شنبه(۵ تیر ماه) ساعت ۲۰ و روز جمعه(۶ تیر ماه) ساعت ۱۸، به روی صحنه می‌رود.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج × = 25

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>