عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » کنسرت” راک کانتری” گروه تندر

کنسرت” راک کانتری” گروه تندر

۲۴

اردیبهشت

۹۳

کنسرت” راک کانتری” گروه تندر

کنسرت گروه تندر به سک راک کانتری، با همکاری شرکت”چنگ زرین” دوم خرداد ماه در ساعت‌های ۱۸ و ۲۱ در سالن اریکه ایرانیان برگزار می‌شود.

کنسرت گروه تندر

در این کنسرت، گروه تندر تعدای از قطعات ساخته شده گروه و نیز تعدادی از قطعات راک کانتری را به زبان انگلیسی اجرا خواهند کرد.

نوازندگان

اردوان انزابی‌پور: خواننده و گیتار آکوستیک، صنم پاشا :همخوان، بیتا صادقی :گیتار الکتریک و گیتار آکوستیک، محمد برزیده:گیتار، کیبورد، هارمونیکا، ماندولین و پرکاشن، گلبهار سرانجام‌پور: ویلن، امین دشتی‌نژاد: گیتار باس ، آیدین انزابی‌پور:درامز

کنسرت گروه-تندر

گروه تندر

گروه تندر سال ۱۳۷۸ به سرپرستی اردوان انزابی پور، تأسیس شد.

انزابی پور درباره تاسیس گروه تندر گفته:

من در سال ۱۳۷۸ این گروه را تأسیس کردم. در آن دوران ما با استفاده از فضای فرهنگی تازه‌ای که در کشور وجود داشت، آثار معروف گروه‌هایی مانند “پینک ‌فلوید” و “دایر استریتس” را بازنوازی می‌کردیم و یک کنسرت نیز در شهر رشت اجرا کردیم. همزمان با جلو ‌رفتن کار و علاقه‌مند شدنـَم به موسیقی متال، شروع به ساختن آهنگ‌های بی‌کلام این سبک از موسیقی کردم. در نخستین آلبوم گروه تندر، تعدادی از قطعات، متال و تعدادی نیز کانتری بودند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>