عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت سامان احتشامی

کنسرت سامان احتشامی

۱

مرداد

۹۳

کنسرت سامان احتشامی

کنسرت «پیانو، ملودیکا و سازهای کوبه‌ای» سامان احتشامی با همیاری تعدادی از دیگر نوازندگان، پانزده مرداد ماه، ساعت ۲۲ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

کنسرت سامان احتشامی

کنسرت «پیانو، ملودیکا و سازهای کوبه‌ای» بی کلام است و در آن نوازندگانی چون: سامان احتشامی، سینا سلیم‌زاده، پیمان جوانمرد، یلدا صمدی: پیانو و ملودیکا ، ، رضا دربندی:دف، عمران فروزش: ضرب، شایان ریاحی: پرکاشن و لیلی تنساز : دف و کوزه، حضور خواهند داشت.

کنسرت سامان-احتشامی

این کنسرت تشکیل شده است از اجرای قطعاتی برای پیانو، ملودیکا و سازهای کوبه‌ای ایرانی و فرنگی. هدف ما از این اجرا، به نمایش گذاشتن تکنیک‌های پیانو، همراه با ملودیکا و سازهای کوبه ایست و در واقع از این طریق، می‌خواهیم بیان کنیم که با وجود آنکه پیانو یک ساز کاملاٌ فرنگی ست، اما با این ساز تنها موسیقی‌های فرنگی اجرا نمی‌گردد بلکه با این ساز غیر ایرانی می‌توان نغمات محلی، نغمات ایرانی و موسیقی هر منطقه‌ای از ایران را نواخت. باید اشاره کنم به این موضوع که این کنسرت در ژانر خاصی اجرا نمی‌شود و ما انواع موسیقی ایران و جهان را اجرا می‌کنیم. با حداکثر توانایی و تمام دانشی که در این زمینه داریم، به اجرای موسیقی ملی ایرانی، موسیقی آذری، پاپ ایرانی، پاپ فرنگی، موسیقی فیلم، موسیقی اسپانیایی، محلی و… در این مجموعه خواهیم پرداخت.»

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− سه = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>