عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت “پادشاه فصل ها”:علیرضا افتخاری

کنسرت “پادشاه فصل ها”:علیرضا افتخاری

۱۰

اردیبهشت

۹۳

کنسرت “پادشاه فصل ها”:علیرضا افتخاری

کنسرت علیرضا افتخاری با رهبری ارکستر حسین پرنیا در ساعت ۲۱:۳۰، ۲۳ اردیبهشت ماه در برج میلاد-سالن همایش ها، برگراز می‌شود.

کنسرت علیرضا افتخاری

علیرضا افتخاری  در این کنسرت، قطعاتی از جدیدترین آلبومش به نام”پادشاه فصل ها” که به زودی منتشر خواهد شد را می‌خواند که در این آلبوم قطعاتی با اشعار: حافظ شیرازی، نیما یوشیج، مهدی اخوان ثالث و علیرضا اخلاقی گنجانده شده است.

هنگسازی آلبوم را نیز حسین پرنیا عهده دار بوده است.

نوازندگان آلبوم

ناصر رحیمی: فلوت، هادی آزرم، علی رحیمیان، پویا خوش آهنگ: ویولن، علیرضا خورشید فر: کنترباس، کریم قربانی: ویولنسل، سیامک رئوفی، محمد دلنوازی: بربت، سیاوش ظهیرالدینی: ویولن آلتو، صاحب کاکاوند: تار، همایون پشتدار: کمانچه، مجید مظاهر : قیچک، حسین پرنیا: سنتور و پژمان پرنیا: تنبک

گفته‌های افتخاری را درباره آلبوم جدیدش می‌خوانیم:

قرار بود همزمان با برگزاری کنسرتم در برج میلاد آلبوم «پادشاه فصل‌ها» به آهنگسازی حسین پرنیا نیز منتشر شود اما طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفته این آلبوم طی یکی دو ماه آینده در دسترس علاقه مندان موسیقی ایرانی قرار خواهد گرفت.

کنسرت علیرضا-افتخاری

این خواننده موسیقی ایرانی در تشریح جزییات این آلبوم تصریح کرد:

برای به تصویر کشیدن شعر نو در عرصه موسیقی کلاسیک و سنتی ایرانی نیازمند زمان زیادی بودیم و من با همکاری بسیار خوبی که حسین پرنیا در تولید این آلبوم داشت توانستم اثر قابل قبولی را به مخاطب ارائه دهم. البته سفر کرده، دیدی که رسوا شد دلم، آتش کاروان، خاطره یک شب، بی بی جون، پاییز، بی تو بودن، دوره گرد و قطعاتی از آلبوم «یاد استاد» مانند کنسرت قبلی‌ام، آثاری هستند که برای این شب درنظر گرفته‌ام.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ هشت = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>