عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت گروه اینک

کنسرت گروه اینک

۲۲

تیر

۹۳

کنسرت گروه اینک

کنسرت گروه اینک به سرپرستی و آهنگسازی حامد فکوری، مقداد شاه حسینی و خوانندگی آرش کمانگری با عنوان «اینک . . . دریچه‌ای به بیکرانگی . . . »، در روزهای ۱۵، ۱۶، ۱۷ مرداد ماه، ساعت ۲۰:۳۰ در  تالار رودکی برگزار می‌شود.

کنسرت گروه “اینک”

گروه اینک پس از گذشت سه سال اقدام به برگزاری کنسرت کرده‌اند و در کنسرت با عنوان «اینک . . . دریچه‌ای به بیکرانگی . . . » در سه بخش به اجرای برنامه خواهند پرداخت:

بخش اول: بداهه نوازی تار حامد فکوری

بخش دوم: بداهه نوازی سه تار مقداد شاه حسینی

بخش سوم: اجرای آثاری از «انور ابراهیم»( نوازنده برجسته عود)

 گروه اینک در بخش سوم کنسرت  مقدمه در آواز بیات اصفهان بر اساس قطعه‌ای از انور ابراهیم با تنظیم حامد فکوری، قطعه «خورشید را در کوچه صدا کن» ساخته انور ابراهیم با تنظیم حامد فکوری ، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان با اشعاری از مهدی اخوان ثالث ، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان ،تصنیف دشت بیکران به آهنگسازی و تنظیم حامد فکوری با شعری از مهدی اخوان ثالث ،بداهه نوازی در دستگاه نوا ، چهارمضراب در دستگاه نوا به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی بر اساس ریتمی از فرهاد صفری همراه با آواز بر روی شعری از مولانا جلال الدین بلخی، ساز و و آواز در دستگاه نوا و تصنیف دریچه به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی با شعری از مهدی اخوان ثالث را اجرا می‌کنند.

کنسرت گروه-اینک

نوازندگان

 حامد فکوری و مقداد شاه حسینی: تار

شروین مهاجر: کمانچه

فرهاد صفری: تمبک و زروان

پوریا فرجی: سنتور آلتو

نگار نوراد: ویولنسل

مراکز تهیه بلبت: پرشیا(۸۳۸۸۰)، کافه کهن(۲/۸۸۵۹۲۷۷۱)، بتهوون(۹/۸۸۳۱۳۸۶۸) و گیشه تالار وحدت(۵/۶۶۷۰۵۱۰۱)

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>