عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت گروه دامور

کنسرت گروه دامور

۷

مهر

۹۳

کنسرت گروه دامور

گروه موسیقی دامور که چندی پیش تابوی خوانندگی خانم‌ها را در شبکه‌های صدا و سیما شکست و برای اولین بار چنین گروهی بدون استفاده از ساز با ۳ خواننده زن و بدون هیچ ممانعتی به اجرای برنامه پرداخت، مهرماه نیز کنسرت خود را در برج آزادی برگزار خواهد کرد.

در این کنسرت قطعات پاپ، محلی و کلاسیک به گونه‌ای اجرا خواهد شد که مخاطب می‌تواند صدای سازهای مختلف را از طریق حنجره اعضای این گروه بشنود. همچنین در اجرای پیش رو از حرکات نمایشی بر اساس قطعات مختلف استفاده می‌شود که این کار  جذابیت‌هایی برای مخاطب خواهد داشت که حسین کودری کارگردانی حرکات نمایشی این گروه را برعهده دارد.

به گفته  فراز خسروی دانش ، رهبر گروه  دامور ۵ قطعه جدید در این کنسرت اجرا خواهد شد، این کنسرت خارج از چهارچوب‌های متداول گروه‌های آوازی می‌باشد و سورپرایزهایی هم برای مخاطبان در نظر گرفته شده  تا این برنامه در سطح بالایی برگزار شود و مخاطبین نیز سالن را با رضایت ترک کنند.

این کنسرت به خوانندگی غزل اکلیلی، محمود رحمانی، مینا جعفری، عطا حکاک، اهدا مصلحی، احسان آنالویی و فروغ فضلی اجرا خواهد شد و علاقه مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه + = 11

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>