عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت گروه مضراب

کنسرت گروه مضراب

۶

مهر

۹۳

کنسرت گروه مضراب

گروه موسیقی مضراب به آهنگسازی و سرپرستی حمید متبسم و خوانندگی سالار عقیلی، ۱۱ مهرماه سال جاری در برج میلاد به روی صحنه می‌رود.

سالار عقیلی

در این کنسرت که با عنوان «تو» در دو سانس برگزار می‌شود گروه موسیقی «مضراب» به خوانندگی سالار عقیلی و پروژه موسیقایی «تو» را که حمید متبسم بر اساس شعر شاعران ایرانی ساخته، به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

حمید متبسم

دراین کار حمید متبسم واژه «تو» را از منظر تمامی شاعران ایرانی مدنظر قرار داد و بر اساس آن به آهنگسازی پرداخته ، در واقع نوع نگاه و ذهنیت هر شاعر به این واژه متفاوت بوده که در این پروژه موسیقایی نیز تمام این نگاه‌ها در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

بلیت‌های کنسرت گروه مضراب  که ۱۱ مهرماه در برج میلاد برگزار می‌شود به صورت اینترنتی در سایت www.iranconcert.com  و گیشه‌ای در مراکزی چون پرشیا ۸۳۸۸۰-۰۲۱، ققنوس ۲۲۷۲۸۰۰۷ -۲۲۷۳۸۰۰۷، نگین ۸۸۰۸۶۳۶۳ ، پاز ۲۲۵۸۷۸۴۶ ، دارینوش ۲۲۰۰۰۴۰۰ و کافه کهن ۸۸۵۹۲۷۷۱ به فروش می‌رسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 4 = چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>