عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » “گستره سکوت” در خانه هنرمندان

“گستره سکوت” در خانه هنرمندان

۲۴

فروردین

۹۳

“گستره سکوت” در خانه هنرمندان

نمایش”گستره سکوت” برگرفته از اثری از مارگریت دوراس و به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی از ۱۸ فروردین ماه در خانه هنرمندان- سالن استاد انتظامی به روی صحنه نمایش رفته است و اجرای آن تا ۱۲ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

نمایش گستره سکوت

بازیگران

فریبا کامران، لیندا کیانی، سام کبودوند، فرهاد تفرشی و پریسا صبوری

گفته‌های بهروزی را در رابطه با نمایش گستره سکوت می‌خوانیم:

“گستره‌ سکوت”، نمایشی است درباره بحران روابط عاطفی ما. زمانی در رابطه که همیشه به سکوت ختم می‌شود. همیشه در همه کارهایم مهم‌ترین دغدغه‌ای که دنبال کرده‌ام، همین روابط پیچیده آدم‌ها بوده. اعتقاد دارم امنیت عاطفی، دلمشغولی همه‌ آدم‌ها در همه‌ زمان هاست. تلاشم در نگارش این نمایشنامه خلق لحظاتی پیچیده از کنار هم بودن و البته کنار هم نبودن آدم هاست. از رابطه‌هایی که جایی ادامه شان محال می‌شود و قطع شدنشان غیر ممکن. در نگارش‌های اولیه، بخش عمده‌ای از نمایشنامه اقتباسی از آثار مارگریت دوراس به ویژه “لاموزیکا” بود، اما هرچه به نسخه پایانی نزدیک‌تر شدم، به اصطلاح دوراسِ نمایشنامه کم و کمتر شد، اما هنوز هم بخش‌هایی از “لاموزیکا” در اثر باقی مانده است. نمایشنامه‌ای که بسیار دوستش دارم.

نمایش گستره-سکوت

عوامل تهیه

تهیه کننده: سعید مرادی

طراح پوستر و بروشور: مریم بختیاری

مشاور کارگردان: امیر بوالی

طراح نور: رضا بهجت

عکاس: امیر کورش اعرابی

طراح چهره پردازی: علی جوادپور

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× سه = 27

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>