عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » نقد رمان “گلف روی باروت”

نقد رمان “گلف روی باروت”

۳

شهریور

۹۳

نقد رمان “گلف روی باروت”

رمان “گلف روی باروت” نوشته آیدا مرادی‌آهنی،  روز چهارشنبه(۵ شهریور ماه) ساعت ساعت ۱۷:۳۰ در سرای محله داوودیه، نقد و بررسی می‌شود.

جلسه نقد و بررسی رمان”گلف روی باروت” با حضور اساتید و منتقدانی چون:آیدا مرادی‌آهنی، ابراهیم مهدیزاده، پوریا فلاح، هادی نودهی، فرشته احمدی، مسعود پهلوان‌بخش، مردعلی مرادی، شهریار عباسی، پریا نفیسی و … برگزار خواهد شد.

“گلف روی باروت”

نقد رمان گلف-روی-باروت

گلف روی باروت، در سال ۹۲،  از سوی انتشارات نگاه منتشر شد؛ این اثر در قالبی معمایی و در بستر در هم تنیده‌ای از شبکه‌های جویای قدرت به ماجراهایی که در داخل و خارج از ایران برای زنی جوان اتفاق می‌افتد، توجه دارد.

شخصیت اصلی داستان به دنبال رؤیایی با مسأله‌ای که در گذشته منجر به شکست او شده، درگیر مسائلی در زمان حال می‌شود و این مسائل برای او ماجراهایی را رقم می‌زنند که به تدریج و در طول سفر به چند کشور مختلف به معماهای بزرگی تبدیل می‌شوند. در پی حل زنجیر معماها در این چند کشور و کشف ارتباط بین کاراکترهای این زنجیره، شخصیت اصلی در طول سفر و بازی پرخطری که واردش می‌شود، به پاسخ‌ها و در نهایت مهم‌ترین کشف زندگی‌اش می‌رسد.

علاقه مندان می‌توانند در زمان یاد شده به نشانی تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به تقاطع پل مدرس (از سمت شرق)، خیابان البرز، تقاطع تابان شرقی، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + = 13

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>