عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » گزارش تصویری: نمایش گون گولا

گزارش تصویری: نمایش گون گولا

۳۱

تیر

۹۳

گزارش تصویری: نمایش گون گولا

اجرای نمایش گون گولا به نویسندگی و کارگردانی اشکان صادقی و بازی: پرنده علایی، اشکان صادقی و ایمان افشاریان، از ۱۵ تیر ماه در خانه هنرمندان – سالن استاد انتظامی، به روی صحنه نمایش رفته است و اجرای آن تا ۸ مرداد ماه در این سالن و ساعت ۱۹:۳۰، ادامه خواهد داشت.

«این نمایش در بستری اجتماعی روایت‌گر سه فصل از زندگی یک بازیگر تئاتر است. هنرمندی که در دوره‌ای از زندگی‌اش بالرین بوده است و به بیان واقعیت‌های از زندگی و هنرش می‌پردازد.»

«این نمایش واگویه است. شاید در مرحله نخست به نظر برسد دو نفر پشت میزی نشسته‌اند و با یکدیگر حرف می‌زنند و این اصلا کار صحنه‌ای نیست . معمولا کارهای رئال اجتماعی اینگونه‌اند، یعنی اگر کارهای محمد یعقوبی را نیز ببینید، آدم‌هایی حضور دارند که حرف می‌زنند، پس نمی‌شود آن را یک اثر رادیویی دانست. آنچه در کار کارگردانی، رفت و آمد نور و بازی بازیگران رخ می‌دهد، به آن اثر هویت می‌دهد. ما سعی می‌کنیم از سوراخ کلید به داخل خانه یک نفر و زندگی او نگاه کنیم.»

تصاویر نمایش گون گولا

تصاویر نمایش تصاویر گون-گولا

تصاویر نمایش تصاویر گون-گولا

تصاویر نمایش تصاویر گون-گولا

تصاویر نمایش تصاویر گون-گولا

تصاویر نمایش تصاویر گون-گولا

عکس: تیوال، ایران تئاتر

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 × = پنجاه شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>