عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » انتشار رمان یوناس یوناسن

انتشار رمان یوناس یوناسن

۲

شهریور

۹۳

انتشار رمان یوناس یوناسن

رمان “مرد صد ساله‌‍‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد” نوشته یوناس یوناسن (نویسنده سوئدی) با ترجمه فرزانه طاهری از سوی انتشارات نیلوفر منتشر شد.

رمان یوناس یوناسن

در این اثر داستان زندگی و خاطرات پیرمردی به نام آلن را مرور می‌کنیم که البته با خواندن حوادث و خاطرات گذشته بر آلن بخشی از تاریخ قرن بیستم و شخصیت‌های سیاسی آن دوره همچون: استالین، فرانکو، ترومن، چرچیل، مائو، کیم ایل سونگ و …نیز یادآوری می‌شود.

یوناس یوناسن این رمان را رمانی هوشمندانه توصیف کرده است و با زبانی طنز گونه به روایت اتفاقات و خاطرات آلن- من دیگری از یوناسن- پرداخته است.

انتشار رمان یوناس-یوناسن

«مرد صد ساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد» رمانی است سرراست و مفرح و شگفت انگیز و گاه حتی قهقهه آور که با هوشمندی و تخیلی غنی شخصیت اصلی‌اش را ناخواسته در میانه مهم‌ترین رخدادهای تاریخی قرار می‌دهد. آلن کارلسن سرحالِ سهلگیر و «باری به هر جهت» نمونه‌ای به یادماندنی به دست می‌دهد که «هیچ وقت برای شروع دیر نیست».

با انتشار رمان”مرد صد ساله‌‍‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد” یوناس یوناسن به چهره‌ای شناخته شده بدل شد و کتابش در لیست پرفروش‌ها در سوئد و دیگر کشورهای جهان قرار گرفت.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = شانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>