عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » انتشار رمان” z مثل زکریا”

انتشار رمان” z مثل زکریا”

۱۱

اسفند

۹۲

انتشار رمان” z مثل زکریا”

رمان z مثل زکریا نوشته راب‍رت‌ اوب‍رای‍ن با ت‍رج‍م‍ه‌ فرزاد فربد، به زودی با همکاری نشر پریان منتشر خواهد شد.

رمان z مثل زکریا

این رمان آخرین نوشته رابرت اویراین است و در سال ۱۹۷۶ برنده جایزه ادگار شد؛ z مثل زکریا به مسایل انسانی و اجتماعی پرداخته، روایتی علمی_تخیلی دارد.

رمان z-مثل-زکریا

نویسنده در این رمان دنیای خوفناک، پس از یک انفجار بزرگ هسته‌ای را به تصویر می‌کشد: دنیایی که نه کس دیگری در آن هست و نه امیدی، اما «آن بردن» شخصیت اصلی کتاب، دریافته که باید با همان وضعیت زندگی کند و موانع را پشت سر بگذارد. ماجرای اصلی داستان از این قرار است که انفجاری هسته‌ای دنیا را ویران کرد، و همه جا با خاکستر و دود پوشیده شده است .در این میان دخترکی ۱۶ ساله از این حادثه جان سالم به در برده و در دره سر سبزش که هنوز تشعشعات اتمی راهی به آن پیدا نکرده با اندک حیوانات مزرعه‌اش روزها را در تنهایی سپری می‌کند؛ اما اندکی بعد کس دیگری از راه می‌رسد. او اینک می‌داند در دنیایی که هیچ کس نیست تا حمایتش کند باید خیلی مراقب باشد .شاید هم قاتل یا آدم شروری نباشد، بلکه باید او را زیر نظر گرفت و منتظر فرصت مناسب بود.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 × = چهل

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>